Aktualności

03 czerwiec 2019

Innowacyjna żywica epoksydowa w Gorzowie

Żywica epoksydowaSystem WWA/WWB4, to produkt francuskiej firmy Resoltech, na który składa się specjalistyczna żywica epoksydowa (WWA) wraz utwardzaczem WWB4.

Żywica epoksydowaJest to produkt dwuskładnikowy przeznaczony do realizacji przeźroczystych odlewów epoksydowych, dzięki czemu znajduje on szerokie zastosowanie w celach dekoracyjnych, meblarskich oraz naukowych. Jest on kompatybilny z większością materiałów takich jak: szkło, cement, kamień, ceramika i metal.

WWA/WWB4 to całkowicie bezbarwna i klarowna żywica, charakteryzująca się niską lepkością i doskonałymi właściwościami uwalniania powietrza z jej wnętrza. Posiada doskonałe właściwości optyczne. Nie ma efektu kurczenia.

Żywica umożliwia innowacyjne i samodzielne dostosowanie twardości odlewu ze sztywnej do elastycznej. Posiada wysoką odporność na promieniowanie UV, dzięki czemu wykonane z niej odlewy mogą być bezpośrednio wystawiane na promieniowanie słoneczne.

Szczegóły:

Produkty → Żywica epoksydowa

 

 

Aktualności

29 czerwiec 2020

Urlop w Werk

Uprzejmie informujemy, że w dniach: od 06 lipca (poniedziałek) do 19 lipca (niedziela), przez okres 2 tygodni, firma Werk jest NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego.

Więcej

19 marzec 2020

Zmiana zasad pracy

Uwaga

Firma Werk na skutek zagrożenia epidemiologicznego w całym kraju wprowadza nowe zasady.

Więcej

18 marzec 2020

Specjalny zestaw do nanoszenia produktów Osmo

Osmo 143Umieszczony w kartonowym opakowaniu praktyczny zestaw do ręcznego wykończenia powierzchni drewnianych za pomocą produktów marki Osmo.

Więcej

19 luty 2020

Plastikowe opakowania zwrotne w Werk

Aceton opakowanieMając na względzie ochronę środowiska naturalnego poprzez minimalizację opakowań plastikowych informujemy, że od początku 2020 roku firma Werk wprowadza bezpłatny odbiór plastikowych zbiorników pochodzących z rozcieńczalników i rozpuszczalników, tj. nitro, poliuretanowych, acetonu, acetonu technicznego oraz i innych znajdujących się w naszej sprzedaży.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205