Współpraca

Oto 16 krótkich powodów, dla których warto z nami współpracować:

1. Cena

Gwarantujemy stabilną, trwałą przez co najmniej 1 rok, cenę na wszystkie zakupywane u nas towary, bez względu na wzrost cen na rynkach, zarówno na krajowym i europejskim. Przez rok, Ciebie nie dotyczą żadne podwyżki. Bez względu na VAT, ceny paliw, krach na giełdzie, skok euro...

2. Bonusy

W trakcie naszej współpracy dajemy Ci pewne bonusy, np. bezpłatny towar. Szybko i konkretnie - tak jak chcesz...

3. Szybkość

Zamówienia są realizowane najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych i dotyczy to głównie zamówień wysyłkowych. Generalizując: zamówienia są realizowane w ciągu 1 dnia roboczego. Ty dzwonisz, my przygotowujemy.

4. Profesjonalna obsługa

Przede wszystkim to fachowe doradztwo wynikające nie tylko z długoletniego doświadczenia praktycznego, co również dostępu do dużej gamy doradców technicznych 3 zagranicznych producentów lakierów. Niby nic, ale bardzo szczególnie potrzebne, gdy nic Ci nie wychodzi i masz same problemy.... Przyjeżdżamy i rozwiązujemy Tobie problem (w każdym razie staramy się pomóc).

5. Minimalizacja biurokracji

Spróbuj, a sam zobaczysz...

6. Archiwizowanie danych

Jeżeli u nas zakupujesz towar, to u nas archiwizuje się wszystkie dane. Dotyczy to nie tylko zakupu lakierów i akcesorii, ale również i bejc i farb (w tym również dorabianych na indywidualne zamówienia). Archiwizujemy te dane przez minimum 5 lat. Nic wielkiego, ale sam przecież wiesz, jak to jest, gdy po kilku latach wraca dawny klient i chce tą samą bejcę lub farbę co niegdyś...

7. Kompleksowa obsługa

Sprzedajemy nie tylko lakiery farby i bejce, ale całą rzeszę najróżniejszych akcesorii lakierniczych i różnych dodatków. Na magazynie mamy ponad 50 różnych lakierów na drzwi, schody, okna, meble, bramy, itp. U nas zakupisz prawie wszystko: woski, oleje, impregnaty, bejce, materiały ścierne, kubki do mieszania farb, sitka, szpachle, rękawiczki ochronne. A jak czegoś nie mamy to dla Ciebie to pozyskamy...

8. Dorabianie bejc, impregnatów i farb

Twój wybredny klient przyniósł Ci dziwny kolor farby lub bejcy? Masz już dość szukania odpowiedniego koloru? Przyjdź do nas, a postaramy Ci się pomóc. Pamiętaj! Mamy ponad 2.200 kolorów farb i ponad 400 kolorów bejc. Pamiętaj też, że robimy również efekty specjalne, np. metaliki, scropolantti, itp...

9. Bezpłatny dowóz zamówionych towarów.

Niby nic, bo teraz już wszyscy Ci dowożą towar, ale w praktyce to różnie wygląda. Sam o tym wiesz. My jeździmy co tydzień w ustalone trasy. Chcesz niewielką ilość lakieru to Ci go dowieziemy. Pod warunkiem, że jest to zgodne z naszym harmonogramem wyjazdów.

10. Możliwość negocjacji cen towarów.

Nie podoba Ci się dotychczasowa cena? Weź fakturę i przyjedź do nas. Sam zobaczysz. Jak nie możemy taniej to Ci szczerze powiemy.

11. Nie czarujemy i nie opowiadamy bajeczek

Wbrew jakichkolwiek osądom dotyczących sprzedawców, niestety my inaczej sprzedajemy towar. Jeżeli mamy wątpliwości to mówimy prawdę. Jak chcesz prawdziwy lakier na schody z atestem, to Ci zaproponujemy taki jaki powinieneś mieć. Nie mówimy kłamstw, że lakier meblowy to lakier na schody. To Ty decydujesz co chcesz używać...

12. Konkretny towar

Nie rozcieńczamy towaru i nie oszukujemy. Chcesz 2,5 litra lakieru, to tyle dostaniesz. Chcesz prawdziwy rozpuszczalnik acetonowy to dostaniesz czysty, wolny od wszelkich zanieczyszczeń i nierozcieńczony wodą? Taki właśnie mamy...

13. Usuwamy pomyłki

Nie ta bejca co zamawiałeś? Nie ten lakier? Nie ten kolor? Takie pomyłki każdy dostawca ma czasem. Smutne, ale prawdziwe. Jeżeli trafi się nam taka gafa, to Ty do nas dzwonisz, a my tego samego dnia dostarczamy Ci to co chciałeś. Na nasz koszt – bo to nasza wina.

14. Próbki

Boisz się nowego lakieru? Masz wątpliwości? Dostaniesz próbkę lakieru wraz wyjaśnieniem jak go używać. Wyjaśnienie po chłopsku, po normalnemu, bez pięknych frazesów. Bierzesz próbkę i sam testujesz. Jak spełnia Twe wymagania to dobrze, jak nie - to dostaniesz inną próbkę. Próbka, rzecz jasna i oczywista – bezpłatna, na nasz koszt...

15. Rozlewamy

Potrzebujesz tylko 3,5 litra lakieru lub 3 litry bejcy, a może tylko 1,5 litra farby? Nie ma sprawy. Dostaniesz tyle ile chcesz. U nas nie musisz zakupywać całych opakowań zawierających 20, 25 lub 30 litrów.

16. Powtarzalność

Ważnym elementem lakierowania i bejcowania jest wysoka powtarzalność kolorystyczna bejc i farb niezależnie od zakupionej ilości i czasu. O tym fakcie każdy wie, aczkolwiek w praktyce różnie to wygląda. W naszej firmie wprowadzono specjalną, dość oryginalną metodą pozwalającą na uzyskanie wysokiej powtarzalności zakupywanych u nas barw. Spróbuj, a się zdziwisz...

Wszelkie pytania do firmy „WERK” w Gorzowie Wielkopolskim można składać dwojako: telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu komórkowego (+48) 795-511-205 (Krzysztof) drogą elektroniczną, wysyłając e-maila pod adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Aktualności

6 czerwiec 2022

Urlop w Werk 2022

Firma „WERK” w terminie: od 23 czerwca (tj. czwartek) do 10 lipca (tj. niedziela) będzie NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego.

Więcej

18 czerwiec 2021

Urlop w Werk

Uprzejmie informujemy, iż firma Werk w terminie od: 26 czerwca (tj. sobota) do 11 lipca (tj. niedziela) jest nieczynna z powodu urlopu wypoczynkowego. Urlop będzie trwał 2 tygodnie.

Więcej

16 czerwiec 2021

Znakomity lakier wodny na meble

Lakier M825W gamie nowych produktów sprzedażowych pojawił się lakier wodny meblowy o kodzie handlowym: M825. Jest to lakier przeznaczony zarówno do profesjonalnych zakładów stolarskich, jak i również dla amatorów pragnących zrealizować swoje pasje.

Więcej

16 luty 2021

Nowe etykiety w Werk

Nowa etykieta 1Firma Werk wprowadzona na opakowania swoich produktów nowe etykiety informacyjne. Treść zasadnicza etykiet pozostaje bez zmian: zostają zachowane kody produktów, ich opis oraz informacje dotyczące zagrożeń.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205