Wysyłka produktów na paletach

W przypadku wysyłania większych ilości towarów, gdzie następuje konieczność przygotowania palety, informujemy, że wszelkie koszty logistyczne i transportowe są po stronie klienta. Oznacza to, że klient wysyła do nas kuriera na swój koszt.

W tym przypadku obowiązuje składane zamówień jedynie drogą elektroniczną na adres naszej poczty firmowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Ta forma składania zamówień skutecznie zapobiega wszelkim ewentualnym nieporozumieniom głównie wynikających z różnej jakości połączeń telefonicznych.

siedziba 3Na zamówieniu winny się znaleźć się takie informacje jak: pełne dane klienta (nazwa firmy, adres, NIP, telefon kontaktowy) oraz nazwa (symbol) i ilość zamówionych produktów. Proszę zwracać szczególną uwagę na podanie właściwych danych celem uniknięcia w przyszłości konieczności wysyłania not korygujących.

Na odesłanym przez Werk drogą elektroniczną formularzu ZAMÓWIENIA, względnie FAKTURY PO FORMA będą się znajdować wszystkie zamówione produkty. Na tym też dokumencie podany jest również numer konta bankowego (lewy, górny narożnik dokumentu) firmy Werk, na które należy uiścić stosowną opłatę.

Nr konta bankowego Werk: 18 1020 1967 0000 8102 0103 1103

Po akceptacji tegoż dokumentu, tudzież po przesłaniu bankowego potwierdzenia przelewu, zamówienie zostanie zrealizowane.

Maksymalna waga pojedynczej palety to 320 kg brutto, na tzw. europalecie (wymiary: 80 x 100 cm). Ze strony firmy Werk następuje właściwe przygotowanie i zabezpieczenie palety oraz jej zawartości. Koszt ten w całości pokrywa firma Werk. Produkty znajdujące się palecie są zawsze zapakowane w ten sposób iż są zabezpieczone arkuszami kartonów, co skutecznie zabezpiecza przed przemieszczaniem się dużych, metalowych pojemników. Całość jest osłonięta kartonami i dodatkowo owinięta kilkoma warstwami folii strecz. Chroni to nie tylko przed skutkami uderzeń w trakcie transportu, jak i przez zmiennymi warunkami atmosferycznymi (opady, nadmierne nasłonecznienie). Faktura VAT jest zawsze umieszczana na zewnętrznej, pionowej stronie palety.

Realizacja tego rodzaju wysyłki jest jedynie na zasadzie przedpłaty i na podstawie wcześniej przesłanego bankowego potwierdzenia przelewu wraz ze stosownym listem przewozowym.

Aktualności

6 czerwiec 2022

Urlop w Werk 2022

Firma „WERK” w terminie: od 23 czerwca (tj. czwartek) do 10 lipca (tj. niedziela) będzie NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego.

Więcej

18 czerwiec 2021

Urlop w Werk

Uprzejmie informujemy, iż firma Werk w terminie od: 26 czerwca (tj. sobota) do 11 lipca (tj. niedziela) jest nieczynna z powodu urlopu wypoczynkowego. Urlop będzie trwał 2 tygodnie.

Więcej

16 czerwiec 2021

Znakomity lakier wodny na meble

Lakier M825W gamie nowych produktów sprzedażowych pojawił się lakier wodny meblowy o kodzie handlowym: M825. Jest to lakier przeznaczony zarówno do profesjonalnych zakładów stolarskich, jak i również dla amatorów pragnących zrealizować swoje pasje.

Więcej

16 luty 2021

Nowe etykiety w Werk

Nowa etykieta 1Firma Werk wprowadzona na opakowania swoich produktów nowe etykiety informacyjne. Treść zasadnicza etykiet pozostaje bez zmian: zostają zachowane kody produktów, ich opis oraz informacje dotyczące zagrożeń.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205