Aktualności

10 grudzień 2018

Święta w WERK

Uprzejmie i gorąco pragniemy poinformować, że firma „WERK” w dniach: od 22 grudnia 2018 (sobota) do 01 stycznia 2019 (wtorek) jest NIECZYNNA. Informujemy, że w owym okresie nie będą udzielane żadne porady, ani też odbierane żadne zamówienia.

W związku z powyższym uczulamy wszystkich naszych klientów na zaopatrzenie w niezbędne produkty na ten czas. Przypominamy, że ostatnim dniem naszej pracy jest 21 grudzień (tj. piątek).


Ze swojej, skromnej strony pragniemy życzyć wszystkim naszym klientom zdrowych, wesołych i przede wszystkim udanych Świąt oraz Nowego Roku. Spędźmy ten czas w gronie naszych najbliższej rodziny i niech będzie to czas to do wspólnych refleksji oraz zabaw z naszymi pociechami.


Miejmy też nadzieję, że w nadchodzącym Roku 2019 spełnią się nasze najskrytsze marzenia.

Aktualności

9 czerwiec 2019

Lipcowy urlop w Werk

W dniach od 6 lipca do 21 lipca 2019 r. (przez 2 tygodnie) firma Werk będzie NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego. W związku z powyższym prosimy wszystkich klientów o wcześniejsze zaopatrzenie swych stanów magazynowych.

Więcej

3 czerwiec 2019

Innowacyjna żywica epoksydowa w Gorzowie

Żywica epoksydowaSystem WWA/WWB4, to produkt francuskiej firmy Resoltech, na który składa się specjalistyczna żywica epoksydowa (WWA) wraz utwardzaczem WWB4.

Więcej

23 kwiecień 2019

Środek do mycia pistoletów lakierniczych

Środek do mycia pistoletów lakierniczychŚrodek umożliwiający łatwe usunięcie resztek lakieru z pistoletów lakierniczych. Doskonale usuwa nawet stare, zaschnięte warstwy lakieru.

Więcej

23 kwiecień 2019

Kuprafung-No – znakomity impregnat techniczny

Impregnat technicznyWodorozcieńczalny koncentrat służący do zabezpieczania drewna przed grzybami oraz owadami. Preparat nie zawiera metali ciężkich, nie powoduje korozji stali i charakteryzuje się wysoką zdolnością do penetracji w głąb drewna.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205