Aktualności

10 grudzień 2018

Święta w WERK

Uprzejmie i gorąco pragniemy poinformować, że firma „WERK” w dniach: od 22 grudnia 2018 (sobota) do 01 stycznia 2019 (wtorek) jest NIECZYNNA. Informujemy, że w owym okresie nie będą udzielane żadne porady, ani też odbierane żadne zamówienia.

W związku z powyższym uczulamy wszystkich naszych klientów na zaopatrzenie w niezbędne produkty na ten czas. Przypominamy, że ostatnim dniem naszej pracy jest 21 grudzień (tj. piątek).


Ze swojej, skromnej strony pragniemy życzyć wszystkim naszym klientom zdrowych, wesołych i przede wszystkim udanych Świąt oraz Nowego Roku. Spędźmy ten czas w gronie naszych najbliższej rodziny i niech będzie to czas to do wspólnych refleksji oraz zabaw z naszymi pociechami.


Miejmy też nadzieję, że w nadchodzącym Roku 2019 spełnią się nasze najskrytsze marzenia.

Aktualności

14 kwiecień 2019

Karta kolorów RAL

Karta kolorów RALSpecjalistyczny wachlarzowy wzornik barw farb (tzw. emulsji) przeznaczonych do lakierowania różnych powierzchni wykonywanych różnymi farbami (np. poliuretanowymi, akrylowymi, nitrocelulozowymi, itp.). Wzornik RAL Classic typ K7 zawiera łącznie 213 kolorów wykonanych w połyskowości półmat (ok. 25 stopni gloss), gdzie każda barwa jest określona czterocyfrowym kodem.

Więcej

11 kwiecień 2019

Bejce pastelowe – nowość w barwach bejc

Bejce pasteloweFirma Werk poszerzyła swoją ofertę produktową o nowy rodzaj bejc – bejce pastelowe. Jest to nowa gama kolorystyczna w bejcach umożliwiająca wykonanie barwienia drewna w odcieniach szarości.

Więcej

10 kwiecień 2019

BP333 NERO czarny podkład poliuretanowy

Olej Livos MeldosWysokiej jakości chemoutwardzalny produkt poliuretanowy w kolorze czarnym przeznaczony do nanoszenia na płyty MDF. Prosty i łatwy w szlifowaniu, przeznaczony do lakierowania mebli i innych elementów wykonanych z MDF (np. listwy przypodłogowe) użytkowanych wewnątrz pomieszczeń.

Więcej

27 styczeń 2019

Nowe wzorniki bejc

Nowe wzorniki bejcInformujemy, iż firma WERK posiada nowe wzorniki bejc, które są prezentowane na kilku gatunkach drewna. Wzorniki są wykonane na: dębie, jesionie, buku, sośnie, olsze.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205