Aktualności

19 styczeń 2019

Meldos – olej na meble

Olej Livos MeldosBardzo wysokiej jakości olej przeznaczony głównie do wykańczania mebli użytkowanych wewnątrz pomieszczeń oraz saun. Przeznaczony do drewna miękkiego.

Olej Livos MeldosProdukt wodoodporny. Wykazuje dużą porowatość, dzięki czemu umożliwia „oddychanie” drewna. Ma właściwości impregnujące, głęboko wsiąka w podłoże oraz przepuszcza wilgoć. Znakomicie podkreśla walory drewna. Łatwy w nakładaniu. Dzięki dużej elastyczności pracuje wraz z drewnem i nie łuszczy się.

Olej jest niezwykle odporny i nadaje się do pokrywania drewnianych powierzchni zabawek dziecięcych.

Szczegóły:
Produkty → Oleje → Oleje Livos

Aktualności

9 czerwiec 2019

Lipcowy urlop w Werk

W dniach od 6 lipca do 21 lipca 2019 r. (przez 2 tygodnie) firma Werk będzie NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego. W związku z powyższym prosimy wszystkich klientów o wcześniejsze zaopatrzenie swych stanów magazynowych.

Więcej

3 czerwiec 2019

Innowacyjna żywica epoksydowa w Gorzowie

Żywica epoksydowaSystem WWA/WWB4, to produkt francuskiej firmy Resoltech, na który składa się specjalistyczna żywica epoksydowa (WWA) wraz utwardzaczem WWB4.

Więcej

23 kwiecień 2019

Środek do mycia pistoletów lakierniczych

Środek do mycia pistoletów lakierniczychŚrodek umożliwiający łatwe usunięcie resztek lakieru z pistoletów lakierniczych. Doskonale usuwa nawet stare, zaschnięte warstwy lakieru.

Więcej

23 kwiecień 2019

Kuprafung-No – znakomity impregnat techniczny

Impregnat technicznyWodorozcieńczalny koncentrat służący do zabezpieczania drewna przed grzybami oraz owadami. Preparat nie zawiera metali ciężkich, nie powoduje korozji stali i charakteryzuje się wysoką zdolnością do penetracji w głąb drewna.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205