Aktualności

27 styczeń 2019

Nowe wzorniki bejc

Nowe wzorniki bejcInformujemy, iż firma WERK posiada nowe wzorniki bejc, które są prezentowane na kilku gatunkach drewna. Wzorniki są wykonane na: dębie, jesionie, buku, sośnie, olsze.

Nowe wzorniki bejc

Tak duża ilość rodzajów wzorników, czyli aż pięć gatunków drewna, jest podyktowana chęcią wyjścia naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dodamy, że na ogół inni producenci bejc ograniczają się maksymalnie do trzech rodzajów drewna (tj. dąb, sosna i buk).

Bejce te można stosować na różne rodzaje drewna, a ilość nowych wzorników bejc ma na celu zaprezentowanie ostatecznego wyglądu bejcy na określonym drewnie i wyłapaniu istotnych różnic w ostatecznej barwie bejcy, która jest ściśle uzależnionego od rodzaju podłoża.

Pojedynczy wzornik zawiera 20 podstawowych barw, od barwy białej, poprzez żółcień, teak, odcienie brązów (w tym tzw. złoty dąb) do barwy czarnej.

Poszczególne barwy we wzorniku zostały wykonane techniką natrysku i polakierowane dwiema warstwami lakieru bezbarwnego, poliuretanowego.

Wszystkie prezentowane barwy są dostępne w sprzedaży w dwóch odmianach: jako bejce nitro i jako bejce acetonowe. Te ostatnie, w głównej mierze, są przeznaczone na drewno bukowe i są wyłącznie nanoszone techniką natrysku. Ze względu na szybki czas parowania nośnika, bejce acetonowe nie wolno nanosić techniką ręczną (t. pędzlem, tamponem) na powierzchnię drewna.

Warto nadmienić, że obecnie jest kończone przygotowywanie kolejnego wzornika bejc, tym razem tzw. bejc pastelowych, zawierających m.in. odcienie szarości. Niebawem ten wzornik zostanie również zaprezentowany na naszej stronie internetowej.

 

 

Aktualności

9 czerwiec 2019

Lipcowy urlop w Werk

W dniach od 6 lipca do 21 lipca 2019 r. (przez 2 tygodnie) firma Werk będzie NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego. W związku z powyższym prosimy wszystkich klientów o wcześniejsze zaopatrzenie swych stanów magazynowych.

Więcej

3 czerwiec 2019

Innowacyjna żywica epoksydowa w Gorzowie

Żywica epoksydowaSystem WWA/WWB4, to produkt francuskiej firmy Resoltech, na który składa się specjalistyczna żywica epoksydowa (WWA) wraz utwardzaczem WWB4.

Więcej

23 kwiecień 2019

Środek do mycia pistoletów lakierniczych

Środek do mycia pistoletów lakierniczychŚrodek umożliwiający łatwe usunięcie resztek lakieru z pistoletów lakierniczych. Doskonale usuwa nawet stare, zaschnięte warstwy lakieru.

Więcej

23 kwiecień 2019

Kuprafung-No – znakomity impregnat techniczny

Impregnat technicznyWodorozcieńczalny koncentrat służący do zabezpieczania drewna przed grzybami oraz owadami. Preparat nie zawiera metali ciężkich, nie powoduje korozji stali i charakteryzuje się wysoką zdolnością do penetracji w głąb drewna.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205