Aktualności

23 kwiecień 2019

Kunos 244-204 – olej z efektem surowego drewna

Impregnat technicznySpecjalistyczny olej do drewna przeznaczony do realizacji efektu surowego drewna, czyli wykonawstwa naturalnej barwy wyszlifowanego i nielakierowanego, nieolejowanego drewna.

Impregnat technicznyOlej jest przeznaczony do zamykania powierzchni mebli wykonanych przede wszystkim z drewna litego. Stosowany w produkcji mebli użytkowanych wewnątrz pomieszczeń, a nawet do pokrywania podłóg (ze względu na wysoką odporność na ścieranie).

Olej ten można stosować również na blaty różnych mebli (stołów, biurek, itp.), w tym również i kuchennych.

Olej jest wodoodporny i jest też odporny na zmianę barwy. Jest nieszkodliwy w kontakcie ze śliną oraz z potem. Nadaje się do zabawek Olej jest również wytrzymały na ścieranie.

Olej 244-204 jest przeznaczony do nanoszenia: pędzlem oraz tamponem. Produkt niemieckiej marki Livos. Dostępne pojemności: 0,05 l; 0,25 l; 0,75 l.

Produkty → Oleje→ Oleje Livos

 

 

Aktualności

9 czerwiec 2019

Lipcowy urlop w Werk

W dniach od 6 lipca do 21 lipca 2019 r. (przez 2 tygodnie) firma Werk będzie NIECZYNNA z powodu urlopu wypoczynkowego. W związku z powyższym prosimy wszystkich klientów o wcześniejsze zaopatrzenie swych stanów magazynowych.

Więcej

3 czerwiec 2019

Innowacyjna żywica epoksydowa w Gorzowie

Żywica epoksydowaSystem WWA/WWB4, to produkt francuskiej firmy Resoltech, na który składa się specjalistyczna żywica epoksydowa (WWA) wraz utwardzaczem WWB4.

Więcej

23 kwiecień 2019

Środek do mycia pistoletów lakierniczych

Środek do mycia pistoletów lakierniczychŚrodek umożliwiający łatwe usunięcie resztek lakieru z pistoletów lakierniczych. Doskonale usuwa nawet stare, zaschnięte warstwy lakieru.

Więcej

23 kwiecień 2019

Kuprafung-No – znakomity impregnat techniczny

Impregnat technicznyWodorozcieńczalny koncentrat służący do zabezpieczania drewna przed grzybami oraz owadami. Preparat nie zawiera metali ciężkich, nie powoduje korozji stali i charakteryzuje się wysoką zdolnością do penetracji w głąb drewna.

Więcej

Werk Anna i Krzysztof Motyl S.C.

ul. Walczaka 20
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(+48) 660 423 048, (+48) 795 511 205